Chci vyhrát iPhone 14

PRAVIDLA VÝZVY:

Zvládni na snowskejtu nebo skejtu bez komponentů jeden ze dvou triků Maxima Habance zveřejněný ve videu na našem Youtube kanálu. První letošní výzvu z Ještědu (360 Pop Shove-It) jsme zveřejnili 21. února 2023, druhou výzvu z Krkonoš (Hippie Jump) jsme zveřejnili 7. března 2023.

Natoč nám svůj trik na sněhu, nahraj přes formulář níže do 16.3.2023 a my ho umístíme na náš kanál do playlistu Resorting Games I triky z výzvy 2023. V tomhle nebo loňském playlistu se taky můžeš inspirovat od dalších snowskejťáků a snowboarďáků a navzájem se motivovat.

Autora videa z playlistu Resorting Games I triky z výzvy 2023, který zvládne jeden ze dvou triků a bude mít v úterý 21.3.2023 v 12:00 nejvíce likes 👍, získá novinku od Apple iPhone 14 v barvě midnight! Autor videa s druhým největším počtem likes získá Maxovu osobní výhru z jeho shopu Craness.cz – set Skate Komplet Pro, který Max osobně sestaví a podepíše. Jedná se o setup s nejkvalitnějšími komponenty, na kterém jezdí profíci a Max na něm vyhrává závody. Je skvělý pro všechny pokročilé jezdce, ale i pro ty, co začínají a myslí to vážně.

Vyhrazujeme si právo vybrat videa, která umístíme na náš kanál, a to s ohledem na jejich případně nevhodný obsah. Vyhrazujeme si právo ze soutěže vyloučit všechny, kteří použijí podvodné hlasy.

Soutěž byla ukončena.

Chceš více informací?
Napiš nám na Facebook nebo e-mail
info@tridimenasnehu.cz